Poprvé nastoupil Jaroměřický B tým do fotbalové soutěže v sezoně 2008/2009. Při nejistém začátku a vyhlídkách týmu nakonec vše dobře dopadlo a tým se sestavil (většinou z doposud nehrajících).Byl zařazen do IV.třídy skupiny B mužů, OFS Třebíče.  Přichází dorostenci z Jaroměřic, také posily z výběru hráčů A týmu, který současně hraje Krajský přebor.

Benfika obhájila pohár!!!!

Turnaje se zůčastnili: Jeleček, Hutař, Němec, Pelikán,Kalay, Dusík, Hanák, Konfršt, Čtveráček, Pekárek, Kopeček a tři kluci Karáskovi(David, Zbyňa a Martin)

V sobotu za dosti teplého počasí, jsme se zůčastnilitradičního turnaje HOSTAN CUP v Hostimě, kde jsme si loni odvezli pohárpro vítěze. A i letos bylo co slavit. Turnaje se kromě nás zůčastnili domácíHostim, Blatnice a Jevišovice 86 +. Hrálo se klasicky každý s každým. Losnám nejprve přiřadil domácí.

Hostim : Jaro B 1:3 (Dusík 2, Slaninho)

Zápas jsme nezačali vůbec dobře a po několika minutách jsmeprohrávali 1:0, to nás aspoň částečně probralo z letargie a začalo se vícebojovat. Zasloužené vyrovnání pak trefil Slaninho, kdy se skvěle zorientoval vevápně 1:1! Ještě do poločasu jsme šli dokonce do vedení, když Ferovu střelu tečoval jedenz hráčů domácích a vedli jsme 1:2! V druhé půli jsme si hlídalivedení a díky Ferovi, který si udělal z domácích kužely jsme vedli už 1:3!Tento stav se pravděpodobně nezamlouval rozhodčímu a ten posilněný několikažejdlíky odpískal penaltu, kterou kromě něj snad nikdo neviděl. Tuto šanci všakdomácí neproměnili, páč Jelec krásnou robinsonádou vyrazil míč na roh. Zápastedy skončil 1:3.

Jaro B : Blatnice 2:0 (Šuflák, Kali)

Druhý zápas byl o poznání atraktivnější, vždyť nás takéčekal rival z Blatnice, tento zápas bych vyhlásil jako náš nejpovedenější.Soupeře jsme válcovali ve všech směrech a především rychlostí a pohybem jsme munedali prakticky jedinou příležitost ke vstřelení branky. Jediné v čemjsme pokulhávali byla koncovka, ale branky jsme se přeci jen dočkali ještě dopoločasu. Slanec zatáhl míč po lajně a Šufle ho pohodlně dopravil do odkrytésvatyně. V druhé půli jsme opět pokračovali v zahazování jedné šanceza druhou, i proto živil soupeř šanci na vyrovnání to se změnilo 5 minut předkoncem, kdy jsme se dostali do přečíslení 4 na jednoho a Kali nedalMálkovi příležitost (ten si znovuneodpustil provokování a svoje etůdy a měl štěstí, že dochytal zdráv).

Jaro B : Jevišovice 1:0 (Hutař)

Do závěrečného zápasu jsme vstupovali už z vidinouprvního místa jelikož jsme měli 6 bodů a lepší vzájemný zápas. To se samozřejměprojevilo na naší hře a zápas se odvíjel v tréninkovém tempu. Zápasrozhodla situace z první půle, kdy asistent kapitána Hutař vymetlz přímého kopu všechny pavučiny.

Po tomto zápasu už mohla naše radost propuknout naplno.Marťa došel pro pohár (který jsme plnili až do večerních hodin vodkou) a pusuod předávající slečny a Jelec pro pohár za nejlepšího brankáře. Doufáme, žebudeme i příští rok mít příležitost si zahrát na tomto turnaji a zkompletovatHattrick.