Jaroměřice - Přibyslavice B 1:0 (0:0)

04.04.2011 10:15

ČK: Chocholouš 70´

Gól: Hutař 83´

 

První ostrý zápas v roce 2011 jsme sehráli v neděli na domácím hřišti.

Počasí nám vyšlo krásně a terén byl o poznání lepší než před týdnem.

V prvním poločase se toho na hřišti moc neudálo jak z naší strany tak ze strany hostů a brankáři neměli mnoho práce. Ještě jsme stihli přijít o útočníka Sopťe Pekárka, který si v 20´ minutě poranil sval a musel tak hřiště opustit.

Skóre se tedy neměnilo a po 45´ minutách se týmy ani přihližející branky nedočkali.

Drůhá půle měla podobný děj, ale opět chyběla střela z vápna a zakončení v šestnátce do které se obě mužstva dostávala s obtížemi.

Pořádný zvrat přišel v minutě 70´ to když hosté nákopem poslali do brejku svého útočníka a jak se ukázalo nejlepším řešením našeho brankáře Chocholouše bylo ještě před hranicí šestnáctky zastavit hráče i za cenu červené karty, která v zápětí vyletěla z kapsy rozhodčího.

Rukavice nasadil náš kapitán Hutař a mohlo se pokračovat. Hosté chtěli využít početné výhody a hráče z pole v naší brance, střelbou z dálky se jim ale moc nedařilo a pozorná obrana vážnější problém nedopustila. Celkově se nám týmově dařilo dostatávat dopředu a tam míč podržet. Šťastný moment jsme si vybrali v minutě 83´ kdy jsme zahrávali rohový kop. Přetažený balon se nám zlevé strany podařilo nacentrovat zpět do vápna, kde hostující hráč zahrál neopatrně rukou a penalta byla na světě. Náš 100% exekutor Hutař proměnil a výsledek 1:0 se nám do lehce vyhecovaného konce podařilo v klidu udržet. Pochvala patří všem hráčům benfiky především za předvedenouh hru v oslabení a následnému obratu zápasu. Z našeho pohledu to byly nutné 3 body jak pro dobrý vstup do jarní části, tak z důvodu zápasu proti poslednímu týmu tabulky. Přesto Přibyslavice předvedly simpatický výkon a poslední desetiminutovka pro ně byla spíše opět smolná jako z našeho minulého zápasu, kdy byl katem z pokutového kopu opět Hutař v 93´ minutě.

Kontakt

sláňa

marekkonfrst@seznam.cz

773 477 007

Klubové zprávy

 PÁ 17:50 sraz na travnatým hřišti

18:00 trénink

 

Následující zápas

Sobota 10:15

Benfika - Třebenice

 

sraz 09:00


Poslední zápas

15.5.11 Neděle 16:30

Radkovice - Benfika  0:0