A ještě jedna připomínka ke stránce ... Sláňo prosím dodělej to, třeba sekce náš tým tam máš to co tam bylo asi v základní šabloně ... jestli o tom víš a doděláš to postupně tak OK :) a do sekce kontakty by nebylo špatný dát na někoho důležitýho z jaroměřickýho fotbalu nebo aspon odkaz na Áčkařskou stránku ... to víš nudím se v práci tak koukám po stránce :-D

kašpe v klidu :D za to jak je to vymyšlený nemůžu a moc s tím základem neudělám.. vím o tom a nechtělo se mi to ještě předělávat,ale když ti de tak dobře mluvit dám ti heslo a můžeš frčet.. ;)

Neee já to nemyslel špatně, stránka je pěkná ... to byl jen takovej návrh ... já v klidu sem :-D... jasný že na to třeba nemáš čas, já taky, já bych nedal teď dohromady tohleto ... takže spíš poklona a chválím neber to že ti za to nadávám nebo do tebe reju :-D

Nepřehledné reakce

Jinak co se týče téhle diskuze, je to fine, ale rakce na jednotlivé příspěvky jsou dost nepřehledné, není to nijak oddělený, až na to "Re Re" v titulku ... nešly by ty reakce nějak odsadit aby to bylo vidět k čemu která reakce patří? Sláňo?

trenál

hany | 17.08.2010

Jo kluci, neska na trenál nepudu, mám mrdu učení a v pondělí mám státnice tak vtom ležím od rána do večera. Normálně běžte zase s Ačkem. V pátek snad přidu,ale teď se musím učit

Článek z našeho zápasu na přibyslavickém webu

Naše druhé domácí utkaní, se odehrálo za slunečného počasí. Hned ze začátku jsme si vytvářeli šance a dostali jsme se brzy do vedení. V 5 minutě po chybě hostujícího brankáře, se Aleš Částka nejlíp zorientoval a uklidil do prázdné branky. Ale po 2 minutách měli navrch hosté, vše stačil zažehnat Holub. Mohli jsme se dostat do vedení, když centrovaný míč se doplachtil ke Karafiátovi, jeho střela nechala vyniknout brankáře. Ve 14 minutě jsme bohužel dostali vyrovnávající gól, po centru, nastal zmatek a přes Svobodu se dostal míč a hostující hráč už měl čistou šanci. Od té doby měli navrch hostující celek, tvořil si šance za šanci např. břevno, nebo nás zachránila tyčka. Pak z brejku se ukázal Pažourek, poslal přihrávku na Karafiáta a ten pěkně odcentroval, kde už s hlavou připravenou byl Kejnovský, jeho šance skončila kousek vedle. Necelých 13 minut se hrálo nahoru dolů, šance střídala šanci, v jedné ohrozil z přímého kopu Semrád, jeho střela jen skončila v rukavicích brankáře, Skoro k závěru první půle jsme tvořili šanci, ale Pažourek jen střilel vedle, po minutě to vyzkoušel i Semrád, ale pokus skončil na tyči. Další šanci měl znovu Kejnovský, ale šance skončila nad bránou. O pulce proběhli dvě střídaní, vysprchovat se šli Veškrna a Picmaus, zahrát si šli Jaša s Lopatářem. Naše druhá půlka začala dost mizerně, pět minut druhé půli nastal velký zmar, ale vše uhasil až Svoboda. Ale i ty zmatky byli na druhé straně, ale my jsme jen gólmana nechali jen zářit. Po dlouhé době střídavého fotbalu nás hráči Jaroměřic nás vyšachovali, až jsme z toho dostali i branku. Jejich hráč propálil vše co mu v cestě a zaskóroval po zemi k tyči. V 75. Minutě, jsme využili, i poslední střídání zahrát si šel Svoboda D., odpočinout si šel Molák. V 76 minutě nás dále jen tlačili hosté, ale jejich šanci reflexně nohou zastavil Svoboda, následná dorážka byla strnutá nad obzor tři tyči. 82 minuta byla pro nás znovu veselá, ukázal se střelec Lopatař, jeho pumelice skončila v šibenici. Jaroměřice po gólu se tlačili víc a víc k nám, ale vždy byl pozorný brankář. Asi dvě minuty před koncem jsme remizu neudrželi, nechtěně škrábl náš obránce hráče. Následná penalta šla proti brankáři. Stav zápasu teda skončil 3:2 v prospěch Jaroměřic, vyhráli podle mne zaslouženě.

Re: Článek z našeho zápasu na přibyslavickém webu

No myslím, že to napsal v celku dobře,ale asi mu pošlu i ten můj článek. Má ty věty psaný tak nějak divně, dost polopatě, ale Kašpec si to sem dal za to jak ho chválili:DD:D:D

Re: Re: Článek z našeho zápasu na přibyslavickém webu