Souhlas s Martasem, dobře se to čte a zasměju se:-) fajn článek

report od Přibyslavic

hany | 06.04.2011

Průběh zápasu

Druhý zápas v soutěži jsme jeli do Jaroměřic nad Rokytnou s úsilím se poprat o body. Přijeli jsme ve 14 hráčích z toho byli tři brankáři.Prvních 7 minut hry jsme hráli na středu hřiště.Když najednou v čase 7:22 Jan Kovář po souhře s Davidem Svobodem zkoušel vystřelit, jenže bohužel střela letěla jinam. Po 4 minutách tento hráč se znovu odhodlal ke střele, ale tentokráte byl pozorný brankář. 16 minuta a nové šance naších. Nadvakrát centrovaný míč od Jakuba Pažourka našel, při druhém pokusu Františka Holuba, ale jeho přesně čekaná hlavička našla znovu tyčku. Brejk Jaroměřic skončil faulem, následný kop byl zažehnán hned v zárodku. Bohužel ve 22 minutě dohrál Vojta Carda, za něj šel Roman Kučera, který šel na místo levého záložníka, na místě levého beka se objevil Aleš Částka. 28 minuta byla hrozivá, František holub zfauloval před velkým vápnem útočníka, ale jejich kapitán to kopl do šibenice, ale ne do prostoru který chránil Karel Svoboda, nýbrž do ochranné sítě. Ke konci prvního poločasu se znovu ke střele dostal Jan Kovář, ale jeho pokus skončil opět v rukavicích brankáře domácích.

I po přestávce se Kovář dostal do dalších šanci. Jedna z nich je ze 49. minuty, kde vystihl přihrávku stoperů. Místo přihrávky volnému Svobodovi řešil situaci střelou. Domácí brankář, ale opět tento pokus zneškodňuje. První velké šance Jaroměřic skončili buď nad, nebo vedle. Při druhé vážné šanci domácí exekutor kopu lehce načechral míč, ale útočící hráč to nestřelil ideálně. V 69. minutě, jsme se mohli ujmout vedení, jenže brejk, ve kterém se ocitl Jan Kovář byl zastaven domácím golmanem za cenu červené karty. Do brány domácích se postavil kapitán týmu. Střela od Petra Vejmělka bohužel šla těsně vedle. V 73. minutě dostal Jan Kovář za řeči žlutou kartu. S novým brankářem, si bohužel Jan Kovář také neporadil. V 80. minutě zneškodnil Karel Svoboda největší šanci domácích. 8 minut před koncem jsme vystřídali zraněného Kováře. Místo něj šel běhat Vladislav Svoboda, nynější asistent trenéra. V 84. minutě byla přísná penalta, která nemusela být. Rozhodčí dal na radu publika. Karel Svoboda bohužel neměl štěstěnu jako minulé kolo. Stav byl tedy 1:0 a my začali dělat vše pro to, abychom v tomto zápase získali alespoň bod. Jenže dobře bránící domácí nás do moc šancí nepouštěli. Posledních pár chvil jsme se všichni natlačili do vápna. A ani poslední roh, do kterého zapojil i Karel Svoboda, pro nás neskončil gólem.

info

Franta Plíšek | 03.01.2011

Zdar borci, přeju hodně zdraví,štěstí a pohody v Novém roce.
5.2.2011 začíná příprava 13:30-15:00 v tělocvičně základní školy.
info: Fotbalový ples 18.2.2011 - stupenky v předprodeji u pana Findy

umístění

hany | 01.11.2010

Tak chlapci Harťál buchl takže jsme i přes ten debakl udrželi krásné páté místo zajišťující postup do evropských pohárů:)

Re: umístění

Kašpy | 01.11.2010

No jo Hany, ale my chceme přece Ligu mistrů. Na tom musíme zapracovat, ta je až od třetího místa :-)