turnájek

Baža | 09.06.2013

Dovolujeme si Vás pozvat na 5. ročník letního turnaje v malé kopané na travnatém hřišti SK Kojetice, který se koná v sobotu 6. 7. 2013 od 8:00.
Počet mužstev bude max 18. Přihlášky lze zasílat již nyní. Více info v článku.
Po skončení turnaje je chystaná večerní zábava s kapelou –Nejvyšší čas - vstupné pro návštěvníky je zdarma.
V místě konání turnaje je možné stanování. Během turnaje je zajištěno občerstvení a po ukončení mužského turnaje se rozehraje turnaj žen. Začátek cca 18:00 až 20:00.

Malá Kopaná Kojetice 2013 DRAHA CUP

5. ročník letního turnaje v malé kopané na hlavním travnatém hřišti SK Kojetice

termín: sobota 6. 7. 2013 od 8:00 do cca 18:00

Počet týmů: max 18
Skupiny: 6 týmů. Při menší účasti, bude počet mužstev ve skupinách upraven.
Postupující: první 3 týmy
Hrací doba: 14 minut/zápas (s možnou korekcí dle skutečného počtu mužstev)
startovné: 1.500 Kč Ve startovném je započítáno max 10 stravenek na pití a max 10 stravenek na jídlo (podle počtu hráčů), balení pití a vstupné na večerní zábavu.
počet hřišť: 3
rozměry hřiště: 40 x 20 metrů počet hráčů 4+1
pravidla: fotbalová, s místními úpravami, na místě upřesněné
míč: fotbalový
rozhodčí: kvalifikovaní rozhodčí

ceny: věcné ceny pro 3 nejlepší celky.Pro 1 tým finanční hotovos 5000kč.

přihlášky: Jiří Novák (724 130 660) jurass2@seznam.cz
Poslední termín přihlášek 4.7.
5.7. rozlosování do skupin. Výsledky budou zveřejněny 5.7 na FB
Startovné je nutné uhradit do 4.7. Na účet ČS číslo 0000002178154073/0800 nebo po telefonické domluvě.

Zajímavost

Fanda | 12.03.2012

hany

hany | 01.08.2011

zdar chalani,ve středu hrajem přátelák s dorostem sraz je v 18 hodin..Je to jedinej přátelák kerej odehrajem tak dojdite všichni!!!!!

koněšín

hany | 18.04.2011

Re: koněšín

Martin hutař | 18.04.2011

Vyhráli tak si to napsali po svym, ale trošku soudnosti by neuškodilo. Každej to viděl ze svý strany jinak, hlavně nepiš článek v podobnym znění.

Re: Re: koněšín

Nevím esi mám vůbec chuť o tom galavečeru psát....

Re: Re: Re: koněšín

sedlák z .... | 19.04.2011

jen to napiš ze svýho pohledu... alespoň se bude čemu smát. Jelikož jste si nevytvořili žádný gólový šance(kromě tyčky v 1.minutě) tak naše vítězství bylo zasloužený.

Re: Re: Re: Re: koněšín

hany | 21.04.2011

Nemyslím si, že bylo až tak zasloužený,ale pravda je, že branek jste dali víc, a proto jste vyhráli. A už na vašech stránkách sem psal, že příště klidně prohraju raději kontumačně. Protože jestli jsme 5 bo 8 už takovej rozdíl není. Já byl naštvanej kvůli jiný věci a to sem Vám tam taky napsal. Ty si to viděl poněkud jinak, řekněme tak, že nejtvrdší fauly jsem předváděl já. Je pravda že ten co sem předvedl u Vás likvidační byl a taky mě pak štval. Ale vy jste nás zrovna taky nešetřili. Jestli tě to potěší, tak ti můžu říct, že po tý neděli mám kolena a kotník jak balóny. A nohy celý modrý...Já jen, že sem to byl já kdo hrál tak tvrdě, pak se nemůžeš divit, že je člověk vytočenej na 320 stupňů....

Re: koněšín